Pružinové matrace

Nejprodávanější

Black dream OrganicCotton 2022 CZ
Zdravotní matrace Materasso Black dream
1-2 týdny
Kód: 168136/80X
 
od 12 990 Kč
ester
Zdravotní matrace Dřevočal Ester
Do 7 dnů
Kód: 164038/PLE/80X
 
od 8 028 Kč
matrace herbapur a harmony
Zdravotní matrace MPO Herbapur ® A Harmony
1-3 týdny
Kód: 156732/80X/HER
 
od 8 590 Kč
matrace silver promed (1)
zdravotní matrace MPO Silver ProMed
1-3 týdny
Kód: 156558/80X/STA
 
od 11 990 Kč
matrace cupra promed
Zdravotní matrace MPO Cupra ProMed
1-3 týdny
Kód: 156552/80X/STA
 
od 11 990 Kč
52 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pružinové matrace nabízíme ve dvou variantách – klasické (neboli bonellové) a taštičkové. Obě varianty se pyšní perfektním komfortem, vysokou prodyšností a řadí se do kategorie tvrdších matrací.

Taštičkovou matraci od klasické poznáte podle konstrukce v jádru. Každá pružinka taštičkové matrace je zašitá v textilním pouzdře, kde pracuje samostatně. Zatlačením na jednu pružinu nestáhnete okolní pružiny – konstrukce zajistí perfektní oporu vašeho těla a zachová nerušený spánek partnera. 

Nebojte se vystřelených pér nebo důlků. Ocelová jádra matrací chrání tvrdá deska, díky které zůstanou pružiny na svém místě a nikdy vás neotlačí. 

Pružinovky patří k nejprodyšnějším matracím na trhu. Volný prostor mezi pružinami rychle vysychá – roztoči, plísně a jiné organismy tak nemají šanci. Klidně je položte na pevnou desku i v hůře větratelných prostorách. Doporučujeme je i alergikům a astmatikům. 

Pod pružinovou matraci pořiďte pevný nebo laťový rošt. Pokud máte lamelový rošt, vyhazovat ho rozhodně nemusíte, poslouží dobře – kvůli němu bude ale matrace trochu tužší. Rozumět si nebude s polohovacím nebo motorovým roštem. Jádro matrace není tvárné a při polohování se může zlomit.

Pružinové matrace nabízíme v nejrůznějších rozměrech. Do atypických prostor je s radostí vyrobíme na míru.

Nemáte v pružinových matracích stále jasno? Přehledně jsme porovnali pružinové a pěnové matrace na našem blogu. Pokud ve světě matrací naprosto tápete, pomůže vám náš článek jak vybrat matraci. Přečtěte si i výhody zónových matrací a nebudete chtít jinou.