43 položek celkem
Fagus+Latt+Motor Kód: 243861/80X
Nahoru
Další produkty

Máte-li na postel omezený rozpočet, zvolte laťkový rošt. Skládá se z jednotlivých latí (většinou 10 až 20) spojených rámem nebo textilními pásky. Díky jednoduchosti zpracování umožňuje matraci odvětrávat naakumulovanou vlhkost a brání tak množení roztočů. Laťové rošty od Jelínka unesou až 220 kg a na vaše přání rošt upravíme i pro vyšší váhu. Stačí se ozvat.

Laťové rošty slouží nejlépe jako podklad pro pružinové matrace a taštičkové matrace, případně lamelové matrace od Jelínka. Na laťkový rošt nepokládejte matrace nižší než 22 cm, protlačovaly by se do nich jednotlivé latě, což snižuje kvalitu matrace i spánku. Máte-li nižší matraci, zvolte raději lamelový rošt.

V nabídce máme ale i modely pro náročnější. Pracujete-li v posteli rádi s notebookem nebo sledujete televizi a chcete ulevit své páteři, vyberte si polohovací rošty od firmy Jelínek , Materasso nebo Ahorn. Na výběr máte i modely s dálkovým ovládáním pro nastavení nejlepší polohy, nebo zvolte výklopnou variantu, kterou snadno zkombinujete s úložnými prostory.