78 položek celkem
RETE UNO DELUXE 2
Italský produkt
Kód: 158637/80X
Nahoru
Další produkty

Sháníte rošt pro seniora? Poohlédněte se po polohovacím lamelovém roštu a nastavte si sklon lůžka v oblasti hlavy, beder a nohou přesně podle vašich potřeb. Vyklopení spodní části pomůže s prokrvením nohou, ale i se vstáváním. Ovládá se ručně pomocí mechanického kování. 

Seniorům s omezeným pohybem doporučujeme motorový rošt. Sklon roštu si nastaví doslova jedním tlačítkem na ovladači.

Při výběru polohovacího lamelového roštu se řiďte jednoduchým pravidlem: čím víc lamel, tím větší komfort. Rošt alespoň s 28 lamelami zajistí ten nejlepší spánek. 

Některé polohovací rošty jsou vybaveny posuvnými jezdci, kterými upravíte tuhost matrace, např. v oblasti beder nebo hlavy. O všech vlastnostech polohovacího roštu jsme napsali podrobný článek, přečtete si ho

Polohovat můžete různé druhy matrací s výjimkou pružinových a těch s kokosovou deskou. Jejich tvrdé ocelové konstrukce neohnete. Vybírejte spíše elastické materiály s výškou maximálně do 30 cm. Vyšší matrace se na polohování nehodí. 

Stále nevíte, který rošt je pro vás ten pravý? Sepsali jsme pro vás průvodce rošty. Pokud potřebujete pomoci s ukotvením roštu do rámu postele, tak si přečtěte článek o montáži roštu, který mimo jiné poradí i jak na vrzání.