Letní přikrývky

Nejprodávanější

prikryvka silver antibacterial
 
1 140 Kč
prikryvka silver antibacterial
 
2 160 Kč
prikryvka lavender natur
 
1 100 Kč
prikryvka lavender natur
 
990 Kč
prikryvka lavender natur
Letní přikrývka MPO Lavender Natur
do 5 dnů
Kód: 198879/140
 
1 860 Kč
12 položek celkem

Jistě to znáte. Přijdou teplé noci a vy se pod peřinou začnete nepříjemně potit. Abyste tomu předešli, raději spíte pod lehkou dekou. Problém je, že deka není přikrývka. Příliš nebo málo hřeje, nemáte na ni pořádné povlečení a neposkytuje vám úplně nejlepší komfort. Co sáhnout po letní přikrývce?

Co je to letní přikrývka?

Jedná se o velmi tenkou přikrývku, která je silnější než prostěradlo, ale lehčí a tenčí než celoroční přikrývky. Těm, kteří spí pod peřinou, i když je 40 °C, poskytne dokonalý komfort. Jejím účelem je totiž vás přikrýt a jen udržovat vaši tělesnou teplotu. Takže žádné pocení a nekonečné převalování s tím, že nemůžete usnout.

Letní přikrývka je velmi lehká a vzdušná a lze ji prát v pračce (raději zkontrolujte na štítku). Na zimu ji ukliďte do čistého a suchého prostředí, nebo ji uložte do vaku na lůžkoviny, kde ji můžete střídat se zimní přikrývkou.

Pro koho je letní přikrývka vhodná?

Letní přikrývka je univerzální. Hodí se pro ty, kteří spí celoročně pod peřinou a nechtějí se potit. Stejně tak ji ocení i děti, protože mají lepší spánek a neprobouzejí se s mokrými vlasy. Je skvělá i pro seniory, kterým udrží tepelný komfort.

Jak pečovat o letní přikrývku?

Péče o letní přikrývku není složitá. Když budete dodržovat pár snadných kroků, vydrží vám opravdu dlouho. Stačí ji pravidelně větrat, převlékat povlečení a jednou za čas vyprat. A jak jsme již zmínili, v zimě ji skladujte v suchém a čistém prostředí.