Doprava a platba

DOPRAVA

Poskytneme Vám několik možnosti, jak si své zboží převzít.

OSOBNÍ ODBĚR

Pokud máte možnost a bydlíte ve Frýdku-Místku a blízkého okolí můžete využít osobní odběr v kamenné pobočce Slezská 3565, Frýdek-Místek 738 01 nebo v Ostravě - Dubině vedle Mobelixu v kamenné pobočce Horní 300/77, Ostrava - Dubina 700 30.

Pracovní doba F-M pobočky: pracovní dny od 9:00 – 18:00 hod a soboty od 9:00 – 12:00 hod.
Pracovní doba OV pobočky: pracovní dny od 9:00 - 18:00 hod a soboty od 9:00 - 14 hod. 

Více informací o F-M prodejně najdete také zde https://www.vyspimese.cz/prodejna/

Více informací o OV prodejně najdete taktéž zde: Prodejna matrací Ostrava (vyspimese.cz)

kamenna prodejna, studio spanku frydek mistek, studio zdravého spánku, matrace frydek-mistek, matrace 1+1

DORUČENÍ OBJEDNÁVKY K ZÁKAZNÍKOVI

Při odesílání Vaši objednávky k Vám na místo určení zasíláme přepravní společností PPL nebo prostřednictvím České pošty jak po České republice tak i na Slovensko.

PPL – expresní balíková služba 119 Kč
ČESKÁ POŠTA balík do ruky - 126 Kč

V případě dobírky účtujeme poplatek + 39 Kč.

Termín doručení v den odeslání je vždy do druhého dne u Vás. Doručuje se v pracovní dny mezi 8:00 – 18:00 hod. Pokud není příjemce v den doručení zastižený, řidič zanechá ve schránce oznámení a balík se pokusí doručit ještě jednou následující pracovní den. Dobírku můžete zaplatit u řidiče PPL i platební kartou a všechny naše balíky mají platbu kartou povolenou. 
 
PPL SK – expresní balíková služba 250 Kč

Odesíláme objednávky i na Slovensko přepravní společností PPL. Doručuje se v pracovní dny mezi 8:00 – 18:00 hod do 2 pracovních dnů od odeslání z naší strany.

Pří nákupu u nás nad 4000 Kč je doprava ZDARMA! Pokud se jedná o nadrozměrné zásilky může být účtována doprava, kterou Vám sdělíme ihned při prvním telefonátu s Vámi.

Zákazník je povinen zkontrolovat zásilku při převzetí a o případném poškození ihned informovat řidiče, který provede zápis do přepravního listu. V případě, že zásilka při převzetí nevykazovala žádné poškození a po rozbalení zjistíte, že Vaše objednávka je poškozena prosíme o urgentní nahlášení škody nejpozději do 24 hodin od doručení zásilky. Na pozdější reklamaci z důvody přepravy nebudeme brát zřetel.

V případě informací nás neváhejte kontaktovat na e-mail: info@vyspimese.cz , telefonní čísla 731 88 09 42 nebo 608 223 270.

Na balení našich zásilek si necháváme obzvlášť záležet.

prodejna matraci frýdek-místek, matrace frýdek-místek, balíme rošty, rošty, matrace, kočárky, polštáře, přikrývky

PLATBA ČESKÁ REPUBLIKA

Dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci přímo na místě určení, kde jste si nechali zaslat Vaši objednávku a to buď hotově nebo platební kartou.

Převodem na účet

Pokud si zvolíte platbu převodem ihned po odeslání Vaši objednávky se Vám ukáže rekapitulace objednávky, kde máte přesně uvedenou částku, číslo účtu a pod jakým variabilním symbolem máte platbu zaslat. Bude Vám i zaslán informativní e-mail o přijetí Vaši objednávky, kde naleznete taktéž veškeré informace k uskutečnění platby. Jakmile částka dorazí k nám na účet ihned se začneme věnovat Vaši objednávce.

Platba kartou on-line

Na našem e-shopu můžete pohodlně zaplatit on-line Vaši platební kartou. Platba kartou je zcela bezpečná a bez poplatku

Platba při osobním odběru

Vaši objednávku můžete zaplatit u nás na prodejně hotově nebo platební kartou.

On-line splátkový prodej

Zboží můžete mít stejně rychle jako na dobírku či při platbě kartou - smlouvu podepíšete online, nemusíte nic tisknout, kopírovat a posílat. Více informací získáte zde http://www.iplatba.cz/co-je-to-iplatba/

PLATBA SLOVENSKO

Z důvodu častých nevyzvednutých objednávek ze Slovenska jsme zavedli platbu pouze on-line na našem e-shopu. Platba kartou u nás je zcela bezpečná a bez poplatku. Kurz je pro Vás výhodný, protože platba kartou určuje přesně středový kurz dle ČNB. Platbu převodem neposkytujeme z důvodu vysokých mezinárodních bankovních poplatků.