360 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Pěnové matrace se pyšní vysokou elasticitou, díky které perfektně podepřou vaše tělo a zachovají páteř v přirozeném zakřivení.

Díky výřezům a průduchům v jádru budou profilované, sendvičové i matrace z bio pěny skvěle dýchat

Latexové matrace jsou přirozeně antibakteriální a perfektně odvádějí vlhkost – roztoči tak nemají šanci. Hodí se proto i pro alergiky a astmatiky. Svými vlastnostmi se podobá matraci pružinové, avšak latexovou můžete polohovat.

Matrace z paměťové pěny (aneb z líné nebo visco pěny) si oblíbí milovníci měkkých povrchů a tepla, přirozeně totiž hřeje. Nepřenáší vlnění, skvěle poslouží v manželské posteli. Paměťovku nedoporučujeme seniorům – z měkké matrace se jim bude hůře vstávat.

Maximální komfort si dopřejete na matraci ze studené pěnyrychle reaguje na pohyb, skvěle podepře tělo a zmírní bolesti kloubů a páteře. Pyšní se vysokou objemovou hustotou, nezmění svůj tvar ani po několika letech užívání.

Většinu pěnových matrací prodáváme v oboustranné variantě s jednou stranou tužší, druhou měkčí. Pokud zrovna potřebujete tvrdší spaní, jednoduše ji otočíte.

Pěnovou matraci položte na lamelový nebo pevný rošt. Hodí se i na laťový rošt, ale pohlídejte si, aby nebyla nižší než 22 cm – jednotlivé latě by se do ní protlačily. 

Pěnovky u nás seženete v klasických i netradičních rozměrech. Spíte na posteli atypických rozměrů? Napište nám, matraci vám rádi vyrobíme na míru. Pokud stále váháte třeba mezi pěnovou a pružinovou matrací, koukněte na článek, kde porovnáváme pružinové vs. pěnové matrace. Mrkněte i na výhody zónových matrací a objevte jejich vliv na zdravý spánek.