Matrace ze studené pěny

Nejprodávanější

dada
Matrace Dřevočal Dáda
Do 7 dnů
Kód: 6694/UPL
 
od 4 132 Kč
peru
Zdravotní matrace Dřevočal Peru
Do 7 dnů
Kód: 179453/PLE/80X
 
od 6 990 Kč
matrace 1a1 hevea
Matrace MPO Hevea 1+1 zdarma
1-3 týdny
Kód: 178145/80X/STA
 
od 10 990 Kč
Massaggio Comfort Plus (1)
 
od 15 990 Kč
dolce vita dual 8 001
 
od 19 990 Kč
131 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Matrace ze studené pěny má různé zóny tuhosti, perfektně se tak přizpůsobí jednotlivým partiím těla. Díky své elasticitě zmírní bolesti kloubů i svalů a poskytne perfektní oporu páteři – hodí se proto do ložnic dospělých, seniorů i dětí. Studená pěna má jiné vlastnosti než paměťová pěna – potřebujete-li vlastnosti jednotlivých matrací ještě porovnat, přečtete si našeho rozsáhlého průvodce jak vybrat matraci.

Vysoká hustota pěny zajistí tvarovou stálost i po několika letech užívání. Nabízíme je i v kombinaci s línou pěnou, která podpoří anatomické vlastnosti matrace. Studená pěna navíc nepřenáší vlnění při pohybu druhého člověka, je proto ideální do manželských postelí. Potřebujete-li netradiční rozměr matrace, napište nám. Rádi vám je vyrobíme na míru.

Matraci ze studené pěny doporučujeme položit na lamelový nebo polohovatelný rošt, který podpoří její anatomické vlastnosti. Matrace s vyšším jádrem (alespoň 22 cm) si budou rozumět i s laťovým roštem.

Tip: Vyzkoušejte zónovou matraci, více se o výhodách např. 7 zónové matrace dočte na blogu. Pokud nejste rozhodnutí, který typ matrace koupíte, tak se zkuste podívat na článek o pružinové vs. pěnové matraci.