Matrace ze studené pěny

Nejprodávanější

Zdravotní matrace Tropico Super Fox Blue Wellness
 
od 6 995 Kč
dětská matrace do postele, matrace
Matrace pro děti Elenka
1-2 týdny
Kód: 152955/80X
 
od 4 812 Kč
Zdravotní matrace Tropico Super Fox Visco Classic
 
od 6 995 Kč
Concord 1
 
od 5 990 Kč
matrace cartagena
 
od 4 490 Kč
161 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Matrace ze studené pěny má různé zóny tuhosti, perfektně se tak přizpůsobí jednotlivým partiím těla. Díky své elasticitě zmírní bolesti kloubů i svalů a poskytne perfektní oporu páteři – hodí se proto do ložnic dospělých, seniorů i dětí. Studená pěna má jiné vlastnosti než paměťová pěna – potřebujete-li vlastnosti jednotlivých matrací ještě porovnat, přečtete si našeho rozsáhlého průvodce jak vybrat matraci.

Vysoká hustota pěny zajistí tvarovou stálost i po několika letech užívání. Nabízíme je i v kombinaci s línou pěnou, která podpoří anatomické vlastnosti matrace. Studená pěna navíc nepřenáší vlnění při pohybu druhého člověka, je proto ideální do manželských postelí. Potřebujete-li netradiční rozměr matrace, napište nám. Rádi vám je vyrobíme na míru.

Matraci ze studené pěny doporučujeme položit na lamelový nebo polohovatelný rošt, který podpoří její anatomické vlastnosti. Matrace s vyšším jádrem (alespoň 22 cm) si budou rozumět i s laťovým roštem.

Tip: Vyzkoušejte zónovou matraci, více se o výhodách např. 7 zónové matrace dočte na blogu. Pokud nejste rozhodnutí, který typ matrace koupíte, tak se zkuste podívat na článek o pružinové vs. pěnové matraci.