475 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Vyberte svému dítěti postel od prověřených českých výrobců. Pořiďte ji samostatnou nebo patrovou – šetří místo a se hodí i jedináčkům, pokud prostor pod lůžkem využijte jako pracovnu nebo hernu. Nezapomínejte do ní pořídit kvalitní rošt a dětskou matraci.

Postel doporučujeme koupit větší než dítě aktuálně potřebuje, ideálně ve standardní délce dospělé osoby – rychle z ní totiž vyroste. V každém případě nezapomínejte na bezpečnostní zábrany.

Z jakého materiálu je vybrat?

Dětské postele z masivu vaší ratolesti vydrží od základky až po vysokou školu. Jsou pevné, stabilní a navíc dobře vypadají.
Postele z lamina jsou levnější, mají však nižší životnost než ty z masivu a po rozmontování mohou ztratit na stabilitě. Lamino je lehké, rám tak snadno je přemístíte z pokoje do pokoje.

Pokud chcete dětem udělat obzvlášť velkou radost, pořiďte jim postel ve tvaru policejního auta, nadupaného sporťáku nebo roztomilé mašinky.

K posteli pro dítě nezapomeňte přikoupit i noční stolek nebo komodu. Stále při výběru dětské postele tápete? Přečtěte si náš blogový článek.