379 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Lze vybrat postel podle toho, pro koho je?

Ano, lze. A poměrně pohodlně a rychle. Nejoblíbenějšími skupinami jsou:

Manželské postele: Jsou automaticky pro 2 osoby. Mají různou šířku i délku. Někdy najdete v balení i rošt, jindy je potřeba jej přikoupit.

Postele pro děti: Ty se zaměřují především na bezpečnost. Pro starší děti je najdete v různých tvarech: auto, kočár apod.

Postele pro seniory: Postel pro seniory by měla být vyšší, aby se jim dobře vstávalo. Když do ní umístíte polohovací rošt, bude perfektní.

Postele pro hosty: V této kategorii najdete různé druhy postelí. Od rozkládacích po dvojlůžka. Když se zaměříte na prostor, který pro postel máte vyhrazený, jistě najdete tu pravou.

Co vše je součástí postele?

Kromě postele se nezapomeňte podívat i po dalších částech, které vám zpříjemní spánek. Bez některých se neobejdete. Jsou to:

  • Rošt: Některé postele jsou dodávané bez něj. V případě, že chcete koupit novou postel, nezapomeňte se poohlédnout i po něm.

  • Matrace: Bez matrace byste se asi příliš nevyspali. Vybírejte ji stejnou, jako je rozměr roštu. Krásně do sebe zapadnou.

  • Chránič matrace: Usnadní vám údržbu a ochrání matraci před nečistotami.

  • Kvalitní lůžkoviny: Ať už se jedná o peřinu pro dané roční období, nebo polštář, ze kterého vás nebude bolet za krkem.