13 položek celkem

Netradiční prostory si žádají vlastní řešení. Od toho je tu atypická postel neboli postel na míru. Dokonce i mezi atypickými lůžky jsou některé rozměry častěji používané. Jedná se o:

V případě, že byste rádi jiný tvar, můžete poptat vlastní postel na míru. Zvolíte si materiál, napíšete nám rozměry a v případě neobvyklého tvaru připojíte nákres.

Jaké typy postelí jsou nejlepší pro malé prostory?

Právě malé prostory jsou nejtěžší na zařizování. Ve většině případů potřebujete do jedné komůrky vměstnat prostor na několik činností najednou. Například spánek, hraní, učení a oblékání. A to je někdy pořádný oříšek.

Postel na míru

Když víte, že postel bude využívat osoba, která má 165 cm, je zbytečné pořizovat jí velkou postel. V tom případě pak potřebujete postel na míru, kterou zkrátíte na délku 185 cm. Pro danou osobu je postel pohodlná a vy jste ušetřili 15 cm. Třeba na skříň.

Patrová postel

Patrová postel je ideální pro kombinaci dvou činností zároveň. V horním patře se dítě pohodlně vyspí, ve spodním si může hrát, mít tam psací stůl, nebo tam ustelete sourozenci. Tahle postel dokonale vyřeší problém s místem.

Rozkládací postel

Může se stát, že potřebujete postel nějak smrsknout. Ať už kvůli tomu, že vám nevyjde prostor pro hraní, nebo jednou za měsíc dorazí kamarádka na přespání. Rozkládací postel je pro to jako stvořená.