Lamelové matrace

Nejprodávanější

49 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Gró lamelové matrace od Jelínka spočívá v zabudovaném roštu v jádru, který se dokonale přizpůsobí vaší páteři. Matraci vyrobíme přesně podle vaší výšky, váhy i oblíbených materiálů. Na rošt vám dáme doživotní záruku, všechny ostatní komponenty v případě zničení rádi vyměníme. Pod lamelovou matraci nezapomeňte vybrat kvalitní rošt

Pokud ve světě matrací stále tápete, s našim průvodcem - jak vybrat matraci se rychle zorientujete. Kontaktujte nás, pokud potřebujete lamelové matrace v atypickém rozměru.

Z čeho se matrace skládá? 

  • Podélných nosníků pod roštem – určují tuhost a nosnost matrace – do 60, 60–80, 80–100 nebo nad 110 kg. 
  • Lamelového roštu – z bukových lamel, který je zabudovaný přímo v matraci. Perfektně okopíruje vaši páteř a postará se o její přirozené zakřivení. Díky volnému prostoru v jádru matrace skvěle dýchá a rychle odvětrává. Roztoči tak nemají šanci.
  • Roznášecí vrstvy – která se postará o komfort matrace. Vybrat si můžete paměťovku, PUR pěnu nebo latex. 
  • Potahu na matraci – jež snadno sejmete a vyperete. Vybrat si můžete bavlněný nebo třeba s příměsí konopí či aloe vera.

Matrace od Jelínka si rozumí s laťovým roštem i pevnou deskou. Klidně ji položte na pevný lamelový rošt – pod nosné podélníky vám akorát nainstalujeme překližku. O lamelových matracích jsme se více rozepsali v našem blogovém článku.