Lamelové matrace

Nejprodávanější

jelinek madrace, matrace jelinek, matrace levne, matrace oropedicke, matrace lamelove
 
od 18 150 Kč
SARA Boxspring 30cm
 
od 28 820 Kč
SARA Boxspring 30cm
 
od 26 900 Kč
SARA Boxspring 30cm
 
od 24 980 Kč
SARA Boxspring 30cm
 
od 21 020 Kč
49 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Gró lamelové matrace od Jelínka spočívá v zabudovaném roštu v jádru, který se dokonale přizpůsobí vaší páteři. Matraci vyrobíme přesně podle vaší výšky, váhy i oblíbených materiálů. Na rošt vám dáme doživotní záruku, všechny ostatní komponenty v případě zničení rádi vyměníme. Pod lamelovou matraci nezapomeňte vybrat kvalitní rošt

Pokud ve světě matrací stále tápete, s našim průvodcem - jak vybrat matraci se rychle zorientujete. Kontaktujte nás, pokud potřebujete lamelové matrace v atypickém rozměru.

Z čeho se matrace skládá? 

  • Podélných nosníků pod roštem – určují tuhost a nosnost matrace – do 60, 60–80, 80–100 nebo nad 110 kg. 
  • Lamelového roštu – z bukových lamel, který je zabudovaný přímo v matraci. Perfektně okopíruje vaši páteř a postará se o její přirozené zakřivení. Díky volnému prostoru v jádru matrace skvěle dýchá a rychle odvětrává. Roztoči tak nemají šanci.
  • Roznášecí vrstvy – která se postará o komfort matrace. Vybrat si můžete paměťovku, PUR pěnu nebo latex. 
  • Potahu na matraci – jež snadno sejmete a vyperete. Vybrat si můžete bavlněný nebo třeba s příměsí konopí či aloe vera.

Matrace od Jelínka si rozumí s laťovým roštem i pevnou deskou. Klidně ji položte na pevný lamelový rošt – pod nosné podélníky vám akorát nainstalujeme překližku. O lamelových matracích jsme se více rozepsali v našem blogovém článku.