Pevné rošty do postele

Nejprodávanější

bezvaflex lamelový rošt
 
1 560 Kč
lamelový rošt dynaflex, rošt do postele, rošty
 
od 2 199 Kč
lamelovy rost double klasik t5
 
od 1 692 Kč
Primaflex web
 
od 2 054 Kč
matrace rošty, matrace a rošty, levné rošty a matrace, pevny rost
 
od 1 964 Kč
36 položek celkem

Cena

12809123
112809123

Značky

Nosnost?

Počet lamel?

Rozměr

Položek k zobrazení: 36
Extraflex web
Novinka Český produkt
Rošt Ahorn Extraflex
Momentálně nedostupné
od 9 122 Kč
Kód: 60864/80X2
Nahoru
Další produkty

Pevné lamelové nebo laťové rošty jsou základ pro zdravé spaní. Platí, že čím víc lamel či latí rošt má, tím bude komfortnější. 

Hlavní roli u lamelového roštu hraje pružnost. Jednotlivé lamely vyrovnají tlak vašeho těla a zajistí, aby páteř zůstala v přirozeném zakřivení. Oblíbíte si ho vy i vaše matrace – bude elastičtější, neproleží se a snadněji vyschne. Je vhodný pro většinu matrací.

Laťový rošt nepruží, je pevný, za to ale unese víc než lamelový. Stane se perfektním společníkem pro pružinovou, taštičkovou nebo lamelovou matraci. Skvěle vám poslouží i v případě, že máte matrace vyšší než 22 cm.

Lamelové a laťové rošty nabízíme i v polohovací variantě. Skvěle poslouží všem, co si v posteli čtou, ale i seniorům s omezeným pohybem. 

Pokud postrádáte úložný prostor, oblíbíte si výklopné rošty. Mají stejné vlastnosti plus jednu navíc – snadno je vyklopíte a schováte pod něj vše, na co jen pomyslíte. V případě, že si vyberete rošt s výklopem u nohou, pohodlně si můžete polohovat část pod hlavou.

Tápete-li s výběrem správného roštu, podívejte se do našeho průvodce rošty.