Kojící polštáře a těhotenské polštáře

Nejprodávanější

0000174 gniazdko prestige
 
930 Kč
0000170 gniazdko prestige
 
930 Kč
0001016 gniazdko prestige
 
930 Kč
0000248 gniazdko prestige
 
930 Kč
f3er ashx wm
 
508 Kč
48 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Každá maminka by si měla pořídit kojící polštář. Ptáte se proč? Protože je to ten nejlepší pomocník v péči o dítě.

Kojící polštáře jsou pohodlné pro maminky

Kojení by mělo být pro maminku i dítě příjemnou činností, kterou si vychutnávají obě strany. Cítíte blízkost a křehkost toho malého uzlíčku, který držíte v náručí. Tohle příjemné prostředí mohou narušit různé vlivy. Jako je bolest zad, krku a rukou. Zvláště, když máte doma malého jedlíka. Kojící polštář poskytne potřebnou oporu těmto namáhaným částem a vy si tak v klidu můžete vychutnat krásné okamžiky s miminkem.

Kojící polštář pomůže se správnou polohou dítěte

I při kojení je potřeba, aby dítě leželo ve správné poloze. Jinak hrozí, že miminko bude špatně přijímat mléko, nebo se může začít vztekat, protože mu teče pomalu. A vy budete mít akorát podrážděné bradavky. Právě kojící polštář je tím správným pomocníkem.

Kojící polštář je víceúčelový

Kojící polštář ale nemusí být jen pro kojení. Existuje spoustu způsobů, jak ho využít. Vždy bude záležet na tom, jaký tvar si pořídíte. Když si jej pořídíte už před porodem, hravě z něj uděláte polštář těhotenský. Ať už jej využijete pro pohodlnější spaní, nebo si jej vložíte mezi kolena, pomůže vám najít si tu správnou polohu pro příjemný relax.

A to není všechno. Některé kojící polštáře mohou sloužit i jako hnízdečko či lehátko pro miminko. Dítě v něm může usínat nebo objevovat okolní svět.

Snadná údržba kojícího polštáře

Většina kojících polštářů má výplň z antialergických kuliček, které chrání potah. Ten můžete s klidem sundat a vyprat. Nevadí mu tak ani občasné ublinknutí či zašpinění při přechodu na pevnou stravu.

Hnízdečka pro miminka

Součástí výbavičky jsou i hnízdečka pro miminka. Svým tvarem poskytují dítěti pocit bezpečí a navozují útulnou atmosféru. Když se miminko začne více hýbat, ochrání ho před pádem z pohovky nebo postele. Můžete jej využít i při spaní ve velké posteli, protože vás jeho vyvýšená strana upozorní před zalehnutím.

A až miminko z hnízdečka vyroste, můžete rovnou přejít k polštářům pro miminka. Ty poskytnou dítěti ideální oporu pro hlavičku, zabrání deformaci hlavičky a jiné zase doplní dětský pokojíček o hravý prvek.