Dětské postele s úložným prostorem

Nejprodávanější

vyr 134081 mia 2s bila mala
 
od 9 600 Kč
vyrp12 134055mia jden su sed mala
 
od 9 600 Kč
vyrp12 101953006 SEDA mala 2s
 
od 12 294 Kč
vyr 101841 bila suplik mala
 
od 12 294 Kč
vyrp11 108587019 PRIRODNI 2mala
 
od 11 819 Kč
10 položek celkem

Dětská postel s úložným prostorem je perfektní kus nábytku, který výrobce uzpůsobili pro pokojíček vašich nejmenších ratolestí. Kombinuje funkci postele, na které si dítko odpočine, a úložného prostoru, kam schová cokoli si bude přát. Hračky, oblečení či ložní prádlo tam jsou ukryté před zraky uklízející mámy.

Děti mají mnoho věcí, které je potřeba někam dát. A v případě, že nemáte v místnosti příliš mnoho místa, je dětská postel s úložným prostorem ideálním řešením.

Jak vybrat dětskou postel s úložným prostorem?

Při pořizovaní dětské postele s úložným prostorem byste měli zvážit několik faktorů:

  1. Velikost postele: Zvažte, na jaký rozměr máte v pokojíčku místo. Okolo postele zajistěte prostor pro pohodlné ovládání zásuvek. Stejně tak, pokud dítě přechází z postele pro miminka, zaměřte se na útulnost. Příliš velká postel by pro něj mohla být jako letiště, kde se mu nebude moc dobře usínat.

  2. Úložný prostor: Většinou narazíte na výsuvné zásuvky. Může být 1, ale i více. Zvažte, který typ bude pro vaše dítě nejlepší vzhledem ke snadnému používání.

  3. Vzhled: Ať už to bude teepee nebo oblíbená domečková postel, vždy se snažte ji zakomponovat do celkového vzhledu pokojíčku. Díky tomu dodáte celému prostředí útulnost a pohodovou atmosféru.

  4. Materiál: Stejně tak, jako dospělácké, i dětské postele se vyrábí z různých materiálů. Lamino, dřevo či kov. Přehledný popis jednotlivých materiálů najdete v článku Jak vybrat postel.

Pro dokonalý spánek vašeho dítěte nezapomeňte vybrat správnou matraci do dětské postele.

TIP: Jak udržet pokojíček uklizený?

Mnoho dětí prostě neuklízí. Nechce se jim, nemají pro to vlohy či k tomu nejsou vedené, protože to udělá maminka. Ať už mají jakýkoli důvod, máme pro vás velmi zajímavý tip.

Na každou zásuvku úložného prostoru nalepte ikonku, co se v daném boxu nachází. Musí být jednoduchá a dobře rozpoznatelná. Asi jako cedulky na WC. Pokud máte jen jednu velkou zásuvku a chcete tam uklízet hračky, doporučujeme boxy s víky, na které samolepky nalepíte. Dítě tak na první pohled pozná, kde co má, a samo vytuší, že daná věc tam nepatří.

Třeba to zafunguje.