Latexové matrace

Nejprodávanější

SARKA TROPICO THERMO JADRO
Zdravotní matrace Tropico Šárka
1-3 týdny
Kód: 69243/80X2
 
od 5 490 Kč
andros 1
 
od 6 815 Kč
matrace 1a1 hevea
Matrace MPO Hevea 1+1 zdarma
1-3 týdny
Kód: 178145/80X/STA
 
od 10 990 Kč
Macon 1
 
od 6 519 Kč
matrace marco
Zdravotní matrace Moravia Comfort Polo
1-3 týdny
Kód: 168616/80X
 
od 6 140 Kč
39 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Latexové matrace z kombinace přírodního a umělého latexu jsou jedničkou v elasticitě – díky své pružnosti se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho těla. Odvětrávacími kanálky v matraci odchází veškerá vlhkost, pořiďte si je proto i v případě, že se v noci hodně potíte. Latex je obecně měkčí, takže pokud rádi spíte na tvrdším, zvolte variantu s kokosovou deskou. Najdete tady matrace od českých výrobců jako MPO nebo Tropico různých rozměrů, typů i nosností – rádi je vyrobíme i na míru. Potřebujete-li se v matracích ještě zorientovat, přečtete si našeho jakou matraci zvolit.

Elasticitu latexovek podpoří lamelový rošt. Latexové matrace se dají velmi dobře polohovat, rozumět si proto budou i s polohovacím nebo motorovým roštem.

Protože je latex přirozeně antibakteriální, hodí se pro alergiky a astmatiky. To podpoříte matracovým potahem s příměsí stříbra, který účinně odpuzuje roztoče. Pokud se rozhodujete mezi pružinovou a pěnovou matrací, tak vám s tím poradí náš článek na blogu a objevte i výhody zónových matrací.

TIP: Latexové matrace váží více než jiné typy matrací. Z Vyspimese.cz vám je proto ZDARMA dovezeme až před dům.