matrace Frýdek-Místek

Matrace Frýdek-Místek

Právě teď můžete využít nabídku na levné matrace z paměťové pěny, latexové či taštičkové. Za dovoz matrací ve Frýdku-Místku si neúčtujeme nic. V případě, že je vybraná matrace skladem, dodáme ji ihned. 

Pokud jste typ zákazníka, který si matraci musí vyzkoušet a lehnout si na ní, tak máme pro Vás výbornou zprávu. Můžete nás navštívit na showroomu ve Frýdku na ulici Slezská 3565. Více o prodejně zde. 

Pro každé odvětví je nesmírně důležité zvolit si profesionála. Proto u nás nenarazíte na prodejce, ale na specialisty ve svém oboru. Mile rádi Vám odborně poradíme s výběrem matrace, a proto se na nás neváhejte obrátit.  Při výběru matrace Vám může poradit náš matracový průvodce. 

Matrace na míru Frýdek-Místek

Pořídili jste si novou postel, ale má netradiční rozměry či tvar nebo již máte doma postel s atypickým rozměrem? Problém nastává ve chvíli, kdy chcete do ní novou matraci. Běžné matrace, které jsou v obchodech k dostání se vám do ní nevejdou. Řešením je atypická matrace na míru a u nás mile rádi pro Vás takovou matraci vyrobíme bez problémů. Více o atypických matracích jsme se rozepsali v tomto článku, který jsme pro Vás sepsali. 

Odvoz starých matrací Frýdek-Místek

Potřebujete odvézt Vaše staré matrace a nemáte jak? V případě, že u nás zakoupíte novou matraci, tak starou Vám rádi odvezeme. Staré matrace předáte našemu dopravci při přebírání nových. Následně budou převezeny do sběrného dvora, kde budou připraveny k recyklaci. Tudíž Vám odpadnou problémy s dovozem matrace do sběrného dvora a ušetříme Vám čas. Výše poplatku za zpětný svoz dotujeme a účtujeme si 250 Kč za 1 ks matrace do rozměru 90x200 cm. V případě, že se rozhodnete pro svoz starých matrací neváhejte nás kontaktovat rádi vše za Vás zařídíme.