5 položek celkem
DANA KOMPO
Český produkt nosnost 50 kg Výška matrace 9cm
od 2 520 Kč

Matrace pro miminka z dokonale pružné, vzdušné a téměř nezničitelné hybridní pěny s antibakteriálním potahem. Pružná, a zároveň poddajná hybridní pěna přináší mimořádné pohodlí a perfektní podepření těla ve všech spánkových polohách. Hybridní pěna. Moderní pěna vyšší objemové hmotnosti, která v sobě spojuje výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost).

50 Kg
Nosnost
9 cm
Výška
Český
produkt
Kód: 136865/60X
matrace baby
Tip Český produkt Výška matrace 7cm
od 1 080 Kč

Dětská pěnová matrace. Klasické řešení pro zdravý a klidný spánek těch nejmenších. Jádro matrace je tvořeno jedním dílem kvalitní PUR pěny (polyuretanová pěna 25 kg/m3). Matrace v potahu splňuje limity emisí VOC látek pro vnitřní prostředí pobytových místností a odpovídá požadavkům na zdravotní nezávadnost dle Öko-Tex Standard 100, třída I – vhodný pro děti do 3 let. Standardní potah MIRABELLA.

7 cm
Výška
Český
produkt
Kód: 112364/60X/MIR
matrace bambino
Český produkt Výška matrace 7cm
od 1 290 Kč

Kvalitní dětská matrace sendvičového typu. Jádro je tvořeno kombinací PUR pěny (polyuretanová pěna) se střední vrstvou pojeného lehčeného polyuretanu (RE pěna), který matraci výrazně zpevňuje a zvyšuje její tvrdost.

7 cm
Výška
Český
produkt
Kód: 112361/60X/MIR
matrace mimi
Novinka Tip Český produkt Výška matrace 7cm
od 1 536 Kč

Luxusní dětská pěnová matraceJádro tvoří speciální vysoce pružná HR pěna („studená pěna“) o vysoké objemové hmotnosti 40 kg/m3, která vytváří dostatečně pevný a tvrdý podklad pro správné tvarování páteře rostoucího miminka.

7 cm
Výška
Český
produkt
Kód: 111986/60X4
VOJTA KOMPO
Novinka Tip Český produkt nosnost 50 kg Výška matrace 7cm
od 1 590 Kč

Matrace pro miminka ze studené pěny bez lepidel s potahem pratelným na vyvářku. Vzdušná, pružná a odolná. Optimální tuhostí respektuje požadavky dětského tělíčka. Studená pěna napomáhá správné termoregulaci, udržuje lůžko suché a svěží (poréznější struktura pěny odvádí přebytečné teplo a vlhkost). 

50 Kg
Nosnost
7 cm
Výška
Český
produkt
Kód: 69270/60X

Matrace 70x160 cm 

Matrace 70×160 je určena jako pokračovací matrace školním a předškolním dětem nebo lidem s velmi nízkou výškou. Je ideální do výšky cca 140 cm, což je zhruba 10 let. Menší rozměr matrace přinese dětem dokonalý pocit útulnosti. A vejde se tam i hromada plyšáků.

Jakou matraci 70×160 vybrat?

Pořizujete-li matraci 70×160 dítěti, pak sáhněte po bezzónové a středně tvrdé. Taková matrace dětem zcela vyhovuje, protože se na ni nejlépe uvolní svaly a správně podpoří páteř. Svým složením by měla být dobře prodyšná kvůli možnému vzniku alergií.

Pokud bude na matraci 70×160 spát dospělý, vybírejte podle jeho preferencí. Pokud si nejste jisti, jaká matrace bude ta pravá, podívejte se na velký přehled matrací na našem blogu.

Ať už vyberete jakoukoliv, nezapomeňte se o ni náležitě starat. Vysávejte ji, otáčejte a větrejte na čerstvém vzduchu.

Chránič prodlouží životnost matrace 70×160

Velmi užitečným pomocníkem je chránič matrace, který zachytí pot, prach a šupinky kůže, aby se nedostaly dovnitř matrace. Pro děti doporučujeme pořídit nepromokavou variantu, která zabrání i tomu, aby se do matrace vsákl např. rozlitý čaj nebo moč.

V pračce ho perte na 60 °C, abyste zahubili roztoče a bakterie.