16 položek celkem
anna
Český produkt Tu 5-6
od 775 Kč
Kód: 112559/80X
xdura roznaseci vrstva Kód: 148806/80X
roznaseci vrstva embrace
Český produkt
Kód: 134120/80X
roznaseci vrstva cellpur
Český produkt
Kód: 134117/80X
roznaseci vrstva nawapur
Český produkt
Kód: 134114/80X

Matrace 120x190 cm

Matrace 120×190 vyhovuje jednotlivcům, kteří chtějí mít dost místa na spaní. Aby se vám matrace neničila, musí perfektně padnou do postele o stejných rozměrech. Hledejte pro ni tedy postel 120×190. Nejde však o typický rozměr, proto je výběr omezený.

Hledáte atypický rozměr matrace? Žádný problém

Matraci vám vyrobíme v jakýchkoli rozměrech si budete přát. Překážkou nejsou ani zaoblené rohy nebo nepravidelný tvar.

Doporučujeme, abyste si nejprve vybrali matraci, která vyhovuje vašim potřebám. Pak důkladně změřte místo, do kterého bude matrace umístěna. Pokud má vaše místo na spaní nepravidelný tvar, dodejte nám i nákres (stačí fotka shora). Na blogu jsme pro vás připravili celý postup, jak HYPERLINK "https://blog.vyspimese.cz/radi-pro-vas-vyrobime-atypickou-matraci/"si HYPERLINK "https://blog.vyspimese.cz/radi-pro-vas-vyrobime-atypickou-matraci/"objednat atypickou matraci.

Jak se starat o atypickou matraci, kterou nepoužíváte denně?

O atypickou matraci musíte pečovat jako o jakoukoliv jinou. I když na ni nespíte denně, správná péče je klíčová pro zachování její funkčnosti. Dáme vám pár tipů, jak o matraci pečovat, pokud ji používáte jen příležitostně:

  • Správné uchování: Pokud matraci nevyužíváte, dejte ji na suché a čisté místo. Aby byla dobře chránění před vlhkostí, prachem a škůdci. Ideálně ji vložte do ochranného obalu.

  • Větrání a vysávání: Po delším uskladnění matrací zatřeste, abyste se zbavili prachu, který se na ní usadil. Pak ji nechte nějakou dobu vyvětrat a před použitím ještě vysajte.

  • Otáčení: I když matraci používáte jen příležitostně, je dobré ji občas otočit, aby se rovnoměrně opotřebovávala. To prodlouží její životnost.